#Logowanie Rejestracja
Ubezpieczenia mieszkań, samochodów, zdrowia, życia, kredyty- sąsiad Michał :)

11-07-2018, 13:06 #1
Michał OVB Nowy
**
Status: Offline Liczba postów:2 Liczba wątków:1 Dołączył:04-07-2018 Reputacja: 0
Witam Drodzy Sąsiedzi Uśmiech
Jestem Doradcą Finansowym (od ponad 10 lat) specjalizującym się w wyszukiwaniu i tworzeniu planów finansowych, ubezpieczeniach życiowych i majątkowych, więc jeśli potrzebujecie m.in.:
- ubezpieczenia na życie na wysoką kwotę przy niskiej składce (np. pod kredyt dla banku)
- zabezpieczyć rodzinę i siebie (poważne zachorowania (np. zawał, nowotwór, itp.); nieszczęśliwe wypadki (np. skręcenia, złamania, uszczerbki); pobyty w szpitalu; prywatna opieka zdrowotna; niezdolność do pracy; ubezpieczenia posagowe (na życie)
- zabezpieczyć przyszłość dziecka (plan oszczędnościowy na start w dorosłe życie, np. na ślub, studia czy własne mieszkanie) lub swoją (prywatna emerytura)
- ubezpieczyć dobrze dobrze swój majątek (mieszkanie, samochód, inne)
- wybrać kredyt hipoteczny
- skorzystać z ulgi podatkowej (wybór odpowiedniego IKZE)
- nauczyć się odpowiednio oszczędzać
- zacząć realizować swoje cele i marzenia
- znaleźć dodatkowe źródło dochodu
...
to w tym wszystkim jestem w stanie pomóc Uśmiech
Każdemu sąsiadowi (oczywiście nieodpłatnie) zrobię audyt w papierach i dam informację czy jest ok lub co ewentualnie warto by było zmienić lub pomogę w powyższych tematach. Wystarczy polecać mnie dalej (pod warunkiem, że będziecie zadowoleni ze współpracy!) Uśmiech
Można pisać tutaj lub bezpośrednio na nr tel. 696 447 136.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2018, 13:11 przez Michał OVB.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości