#Logowanie Rejestracja
AGD - pytanie

19-04-2016, 15:15 #1
ksu Dużo pisze
Status: Offline Liczba postów:265 Liczba wątków:18 Dołączył:12-06-2015 Reputacja: 12
Cześć,

gdzie kupowaliście swój sprzęt AGD? Jakie macie doświadczenia ze sklepami on-line neo24 czy też oleole?
Zastanawia mnie opcja neonet bo potrafią zejść dobrze z ceny, no ale... :-)

K.

19-04-2016, 15:35 #2
gooossiunia Użytkownik
Status: Offline Liczba postów:74 Liczba wątków:8 Dołączył:25-02-2016 Reputacja: 2
My zamówiliśmy lodówkę, zmywarkę i mikrofalówkę w neo24. Ceny przyzwoite z zamówieniem nie było problemu. Dziś nam przywieźli dany towar do domu. Dodam że to nie są pierwsze rzeczy zamawiane w tym sklepie. Brat zamawiał od nich rzeczy jakiś czas temu i też był zadowolony. Polecamy!

19-04-2016, 18:55 #3
kamilos Dużo pisze
Status: Offline Liczba postów:406 Liczba wątków:8 Dołączył:10-09-2014 Reputacja: 8
Większość AGD zamawiałem przez neo24.pl, część w oleole i do żadnego nie mam zastrzeżeń.

19-04-2016, 19:24 #4
krzychol38 Stały bywalec
Status: Offline Liczba postów:1,329 Liczba wątków:15 Dołączył:11-11-2014 Reputacja: 19
Ja zamawialem wiekszosc w euro bo bylo najtaniej. Ale swego czasu w neo tez kupowalem i zadnych zastrzezen

20-04-2016, 08:09 #5
koczis !
Status: Offline Liczba postów:246 Liczba wątków:1 Dołączył:12-05-2014 Reputacja: 4
My część rzeczy bralismy z oleole a część z mediamarktu gdy był "biały tydzień" i przy większych zakupach dostalismy 15% rabatu (co wychodziło parę groszy taniej niż w necie).

20-04-2016, 09:42 #6
mateusz Nowy
**
Status: Offline Liczba postów:46 Liczba wątków:7 Dołączył:20-12-2013 Reputacja: 1
Generalnie sklepy internetowe to nic innego jak dobrze wszystkim znane sklepy stacjonarne.

OleOle to Euro RTV AGD (nawet dowożą Ci sami Panowe sprzęt Uśmiech )
Neo24 to z tego co kojarze NeoNet
Electro.pl to ElectroWorld
MediaMarkt i MediaExpert działają pod swoją nazwą.

O ile dobrze kojarzę, to jest do tego stopnia rozwinięte, że sprzęt zamówiony w OleOle można reklamować w razie wad bezpośrednio w Euro RTV AGD.

Z tego co kiedyś czytałem (pewności nie mam czy to prawda) te sklepy internetowe zarabiają głównie na kosztach przesyłki (zwróćcie uwagę, że ceny są odpowiednio niższe niż w sklepach stacjonarnych, ale nie różnią się w większości przypadków w sklepach internetowych miedzy sobą).

20-04-2016, 10:55 #7
marekwroc C
Status: Offline Liczba postów:496 Liczba wątków:12 Dołączył:29-10-2014 Reputacja: 13
zalezy jaki produkt cie interesuje bo w jednym sklepie cos sie udalo ugrac, a w innym nie. w mediaexpercie probowalem wynegocjowac jakis rabat na zakup kilku agd do kuchni - sprzedawca nie raczyl nic zaoferowac twierdzac, ze maja najtaniej (a nie mieli). w neo24 byla dobra cena na te towary, ale w ich sklepie stacjonarnym, tj. neonecie wyszlo mnie jeszcze taniej bo udalo mi sie bez problemu zalatwic rabat i w dodatku z wniesieniem sprzetu.

watpie, aby sklepy internetowe zarabialy na kosztach wysylki bo np. w neo24 masz darmowa dostawe przy zakupach bodajze powyzej 99zl badz mozliwosc odebrania bezplatnie na stacji orlen, w kioskach ruchu badz na poczcie. w ole ole przy zakupie za ok 300zl tez mialem bezplatna dostawe.

20-04-2016, 11:55 #8
Michal Zawrotniak Klatka 2C
Status: Offline Liczba postów:50 Liczba wątków:0 Dołączył:31-12-2014 Reputacja: 2
Wszystko (oprocz pralki) zamawialismy z OleOle - akurat bylo najtaniej (a sprzet glownie ze sredniej/wyzszej polki) - moge potwierdzic, ze w razie jakichkolwiek problemow wszystko mozna zalatwic w Euro RTV AGD.

Pralka kupiona w Agito.pl (nietypowy model LG, ktorego nie bylo w zadnym "popularnym" sklepie - ani stacjonarnym, ani internetowym).

Sklepy stacjonarne traktowalismy jedynie jako miejsce do "pomacania" sprzetu, sprawdzenia szczegolow i ewentualnie pogadania ze sprzedawca, ktory zazwyczaj wiedizal mniej niz my.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości