Osiedle Graniczna - Forum Lokatorów
NAWIGATOR - Czy jesteś za montarzem zbiorczej anteny satelitarnej? - Wersja do druku

+- Osiedle Graniczna - Forum Lokatorów (https://osiedlegraniczna.wroclaw.pl)
+-- Dział: Nasze osiedle (https://osiedlegraniczna.wroclaw.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Ankiety (https://osiedlegraniczna.wroclaw.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: NAWIGATOR - Czy jesteś za montarzem zbiorczej anteny satelitarnej? (/showthread.php?tid=799)

Strony: 1 2 3

NAWIGATOR - Czy jesteś za montarzem zbiorczej anteny satelitarnej? - zlyfutrzak - 05-05-2014

Pozwoliłem sobie zachować (dość) oryginalną pisownię pytania...

Ankieta od Zarządcy dostępna tutaj.

RE: NAWIGATOR - Czy jesteś za montarzem zbiorczej anteny satelitarnej? - kacper - 05-05-2014

To zdaje się nie być oficjalna ankieta ...

Zarządca miał publikować ankiety na stronie e-kartoteka.
Mają tam dostępny moduł z ankietami.

RE: NAWIGATOR - Czy jesteś za montarzem zbiorczej anteny satelitarnej? - marta klatka 3 - 05-05-2014

sonda owszem wyświetla się, ale bez możliwości zagłosowania...

RE: NAWIGATOR - Czy jesteś za montarzem zbiorczej anteny satelitarnej? - adam84 - 05-02-2015

Temat montażu zbiorczej anteny był prawie rok temu, z tego widzę większość wyraziła chęć. Co z realizacją tego pomysłu? Czas mija i nic...

RE: NAWIGATOR - Czy jesteś za montarzem zbiorczej anteny satelitarnej? - Paweł - 05-02-2015

Przecież takie anteny są zamontowane.

RE: NAWIGATOR - Czy jesteś za montarzem zbiorczej anteny satelitarnej? - splif71 - 05-02-2015

Nie wiem jak wy ale domyślam się, że też macie w naziemnej pakiet programów jak z kablówki tvn turbo discovery animal planet itp to wszystko jest na kablu więc raczej taka antena juz istnieje.

RE: NAWIGATOR - Czy jesteś za montarzem zbiorczej anteny satelitarnej? - adam84 - 09-02-2015

Ja nie wykupiłem TV z kablówki i mam dostępny podstawowy pakiet ponad 20 programów PL ze zdaje się z trzech wrocławskich multipleksów (chyba Żurawina oraz Ślęża) i ok. 20 kanałów czeskich tj. nadawanych zdaje się ze Śnieżnych Kotłów.

Moje polskie dostępne kanały to:
Eska, TTV, Polo, ATM, Trwam, Stopklatka, Fokus, TVP ABC, Polsat, TVN, TV4, Puls, TVN7, Puls2, TV6, Polsat Sport News, TVP1 HD, TVP2 HD, TVP Wrocław, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Polonia, TVP Rozrywka, TVP Info.

I niestety ale takich kanałów jak wspomina kolega wyżej jak tvn turbo, discovery, animal planet nie mam.

RE: NAWIGATOR - Czy jesteś za montarzem zbiorczej anteny satelitarnej? - krzychol38 - 09-02-2015

może są tylko zakodowane?

RE: NAWIGATOR - Czy jesteś za montarzem zbiorczej anteny satelitarnej? - adam84 - 10-02-2015

niestety nie ma, przeskanowalem pelne pasmo, posiadam tuner dvb sat wbudowany w tv

czy ktos jest tu jednak kto posiada dostep do innych kanalow z gniazdka na ścianie bez wykupienia dodatkowych kanalow tv (od moico, finemedia etc)? Jesli tak to widzę rozbierzność.

RE: NAWIGATOR - Czy jesteś za montarzem zbiorczej anteny satelitarnej? - czarny - 10-02-2015

Ja podobnie jak kolega adam84 posiadam dostęp tylko do kanałów z telewizji naziemnej.

@splif,
Czy jesteś pewny tego, że po podłączeniu do telewizora kabla bezpośrednio z gniazda TV łapiesz dodatkowe kanały? I nie posiadasz wykupionego pakietu TV u któregoś z providerów?