#Logowanie Rejestracja
Wrocławski Budżet Obywatelski - dodatkowe miejsca postojowe

21-09-2017, 09:28 #41
robau Użytkownik
Status: Offline Liczba postów:51 Liczba wątków:3 Dołączył:23-09-2016 Reputacja: 5
(21-09-2017, 09:22)mapiet napisał(a):  
(20-09-2017, 21:50)robau napisał(a):  Nie wiem, ja nie majac auta potrafilem przewidziec jak to bedzie tutaj wygladalo, wystarczylo sie zainteresowac tematem w odpowiednim momencie.

Robau - nie masz auta - nie masz problemu, więc nic dziwnego, że nie rozumiesz tych, co auta mają....

Ale mam wykupione miejsce postojowe bo wiedzialem ze na kazdym osiedlu takie problemy sa z parkowaniem jak tutaj.

21-09-2017, 10:19 #42
anm Użytkownik
Status: Offline Liczba postów:82 Liczba wątków:4 Dołączył:07-01-2017 Reputacja: 5
I teraz tych miejsc brakuje dla osób, które mają auta i nie mogły kupić miejsca u dewelopera, bo były już wszystkie wyprzedane. Nie posiadasz auta, ale posiadasz miejsce parkingowe - czyli pewnie je wynajmujesz. Wiadomo, że w przypadku dodatkowych wielu miejsc postojowych zmniejszy się popyt czyli miejsca postojowe nie będą już tak atrakcyjne jak wcześniej - czyli ich cena spadnie, tym samym będziesz miał mniejsze zyski. Tylko w taki sposób tłumaczę sobie Twoją niechęć do tego projektu. Ja też mam swoje miejsce postojowe wykupione ale i tak jestem bardzo zwolennikiem tego projektu z innych powodów, np. pewnie uda się odciążyć miejsca postojowe wewnątrz osiedla - być może rzadkością stałyby się widoki zablokowanych śmietników, parkowania na trawniku / chodniku, zasłaniania skrzyżowania czyli lepsza widoczność i tym samym bezpieczniejsze byłoby korzystanie z osiedla przez pieszych. Takie jest moje zdanie...

21-09-2017, 10:30 #43
Rząsa 2EE
Status: Away Liczba postów:164 Liczba wątków:1 Dołączył:31-12-2014 Reputacja: 0
Nie masz auta ale masz wykupiony garaż podziemny. Kiedy kupowałem mieszkanie, miała to być czteroetapowa inwestycja,nikt nie pisnął słowem że dojdą jeszcze dwa budynki. Teraz miasto może nam wybudować drogę i dodatkowe miejsca tylko trzeba trochę zachodu żeby zebrać odpowiednią ilość głosów. Też Ci się to nie podoba  Huh .

Cwaniak

21-09-2017, 12:35 #44
marekwroc C
Status: Offline Liczba postów:473 Liczba wątków:17 Dołączył:29-10-2014 Reputacja: 13
prosze o trzymanie sie watku, problem z parkowaniem jest wszystkim znany i jest do tego osobny temat. glosowanie jest dobrowolne wiec osoby, ktore nie widza potrzeby glosowania na projekty z tematu nie musza w tym uczestniczyc. jesli ktos odczuwa obawe przed nachodzeniem, to chyba moze na PW napisac do autora pomyslu, aby dany numer mieszkania pominal - nie jest to rozwiazanie idealne bo trzeba sie prosic o cos, ale jakies to rozwiazanie jest.

nie ma sensu rozwazac tego, czy ktos za wczasu pomyslal o miejscu parkingowym i je kupil badz nie. fakty sa takie, ze miejsc w garazach byla ograniczona ilosc i bardzo szybko wyczerpal sie ten limit. nie ma sensu krytykowac inicjatyw innych osob, ktore chca w jakis sposob rozwiazac pewne problemy calego osiedla i angazuja do tego swoj prywatny czas.

edycja: posty niezwiazane z tematem beda usuwane.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-09-2017, 13:44 przez marekwroc.

21-09-2017, 12:57 #45
robau Użytkownik
Status: Offline Liczba postów:51 Liczba wątków:3 Dołączył:23-09-2016 Reputacja: 5
(21-09-2017, 10:19)anm napisał(a):  I teraz tych miejsc brakuje dla osób, które mają auta i nie mogły kupić miejsca u dewelopera, bo były już wszystkie wyprzedane. Nie posiadasz auta, ale posiadasz miejsce parkingowe - czyli pewnie je wynajmujesz. Wiadomo, że w przypadku dodatkowych wielu miejsc postojowych zmniejszy się popyt czyli miejsca postojowe nie będą już tak atrakcyjne jak wcześniej - czyli ich cena spadnie, tym samym będziesz miał mniejsze zyski. Tylko w taki sposób tłumaczę sobie Twoją niechęć do tego projektu. Ja też mam swoje miejsce postojowe wykupione ale i tak jestem bardzo zwolennikiem tego projektu z innych powodów, np. pewnie uda się odciążyć miejsca postojowe wewnątrz osiedla - być może rzadkością stałyby się widoki zablokowanych śmietników, parkowania na trawniku / chodniku, zasłaniania skrzyżowania czyli lepsza widoczność i tym samym bezpieczniejsze byłoby korzystanie z osiedla przez pieszych. Takie jest moje zdanie...
LOL. 

Tak, kupilem miejsce postojowe za XXX tysiecy PLN, co roku odprowadzam za nie podatek tylko po to zeby na nim "ZAROBIC". Twoja logika bije totalnie wszystko inne na leb, dzieki za poprawe humoru w ten pochmurny dzien.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-09-2017, 13:04 przez robau.

21-09-2017, 15:31 #46
anm Użytkownik
Status: Offline Liczba postów:82 Liczba wątków:4 Dołączył:07-01-2017 Reputacja: 5
Cytat:LOL.

Tak, kupilem miejsce postojowe za XXX tysiecy PLN, co roku odprowadzam za nie podatek tylko po to zeby na nim "ZAROBIC". Twoja logika bije totalnie wszystko inne na leb, dzieki za poprawe humoru w ten pochmurny dzien.

Nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Napisałem, że prawdopodobnie wynajmujesz komuś miejsce postojowe i jest to prawda, bo kilka razy umieszczałeś ogłoszenie na forum o dostępnym miejscu postojowym za 300zł miesięcznie.

Proponuje więc wyluzować i zagłosować na to na co masz ochotę Uśmiech Nic innego poza tymi 2 projektami nie dotyczy bezpośrednio osiedla Granicznej
Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-09-2017, 15:42 przez anm.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości