#Logowanie Rejestracja
dział targowisko i zamykanie w nim tematów

Wczoraj, 13:35 #1
marekwroc C
Status: Offline Liczba postów:442 Liczba wątków:15 Dołączył:29-10-2014 Reputacja: 12
chcialbym sie dowiedziec jak inni zapatruja sie na pomysl, aby kazdy watek sprzedam i kupie byl zamykany, aby wyeliminowac dyskusje w nim?
pozwoli to na zachowanie przejrzystosci ogloszenia, w ktorym beda tylko niezbedne informacje.

nie pytalem jeszcze administratora o taka mozliwosc, ale gdyby tego nie bylo to recznie tez da sie zamknac watek.

Wczoraj, 13:41 #2
kamilos Dużo pisze
Status: Offline Liczba postów:391 Liczba wątków:6 Dołączył:10-09-2014 Reputacja: 6
Jestem za. Na innych forach się to sprawdza.
Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj, 13:42 przez kamilos.

Wczoraj, 14:06 #3
koczis !
Status: Online Liczba postów:202 Liczba wątków:1 Dołączył:12-05-2014 Reputacja: 3
Jestem ZA.

Wczoraj, 14:18 #4
Michał.B Dużo pisze
Status: Offline Liczba postów:406 Liczba wątków:11 Dołączył:17-06-2015 Reputacja: 13
Mi to nie przeszkadza. 
Można się dopytać o szczegóły jeśli ktoś nie poda bo np uzna za nieistotne a innym akurat będą pomocne. Jest to forum a nie allegro a na forum się dyskutuje. Na głupotę, chamstwo nie ma skutecznej metody.
Ja np umieszczając ogłoszenie o wynajęciu garażu chciałbym dostać informację zwrotną co myślą na ten temat inni a jak będzie potrzeba napisać pw to dużo osób sobie odpuści.
Powstrzymywanie ludzi przed wypowiedzią nigdy na dobre nie wychodzi Język

C/K7

Wczoraj, 17:03 #5
mapiet Dużo pisze
Status: Offline Liczba postów:443 Liczba wątków:3 Dołączył:04-10-2015 Reputacja: 5
Ja bym zostawił tak jak jest. Można dopytać o szczegóły i każdy widzi odpowiedź - nie każdy musi pytać na PW o to samo. Chyba aż tak dużego problemu ze sporadycznie pojawiającymi się niepożądanymi dyskusjami nie ma, żeby była konieczna zmiana? ...

Wczoraj, 17:41 #6
Krzysiek_90 Użytkownik
Status: Offline Liczba postów:60 Liczba wątków:0 Dołączył:26-08-2016 Reputacja: 1
Za - sam wtopiłem odpowiadając na temat 'zakończony' ostantim postem sprzed roku.

Nie ma sensu tego kisić...

Wczoraj, 19:09 #7
Adamigo MasteR
Status: Offline Liczba postów:700 Liczba wątków:14 Dołączył:25-05-2015 Reputacja: 18
Ja bym bardziej wprowadził okres np. 30dni po który oferty będą usuwane, zapobiegnie to niepotrzebnym pomyłką.

PS. I wprowadził bym nazwy tematów np.
- [SPRZEDAM] Przykładowy przedmiot
- [ZAMIENIĘ] Przykładowy przedmiot
- [KUPIE] Przykładowy przedmiot

i ewentualnie wzór obowiązkowych danych, choć to może być trudne Oczko
Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj, 19:45 przez Adamigo.

5 godzin(y) temu #8
marekwroc C
Status: Offline Liczba postów:442 Liczba wątków:15 Dołączył:29-10-2014 Reputacja: 12
okres waznosci ogloszenia rowniez uwazam za dobry pomysl, wtedy nie bedzie wisialo tyle tematow sprzed kilku lat. probowalem pisac do autorow watkow, czy ogloszenie aktualne, ale nieliczni mi odpisali.

co do zadawania pytan w ogloszeniu to mysle, ze napisanie PW nie bedzie problemem. jakos portale z ogloszeniami typu olx jakos funkcjonuja bez opcji dyskusji.
ktos, kto bedzie chcial kupic to dogada sie na PW.

3 godzin(y) temu #9
Michał.B Dużo pisze
Status: Offline Liczba postów:406 Liczba wątków:11 Dołączył:17-06-2015 Reputacja: 13
Nie przemawia do mnie jakoś forum dyskusyjne bez opcji dyskusji.
Może lepiej tak jak na elektrodzie dać możliwość zamykania wątku autorowi tematu?  - jak nie będzie sobie życzył komentarzy to tak uczyni

C/K7

2 godzin(y) temu #10
Krzysiek_90 Użytkownik
Status: Offline Liczba postów:60 Liczba wątków:0 Dołączył:26-08-2016 Reputacja: 1
Brakuje jeszcze [ODDAM]  

- oraz ja bym dorzucił 4fun [BĘDZIE DOTYCZYŁO PARKOWANIA]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości