#Logowanie Rejestracja
Archiwum forum / kosz

26-08-2016, 16:15 #1
Krzysiek_90 Użytkownik
Status: Offline Liczba postów:63 Liczba wątków:0 Dołączył:26-08-2016 Reputacja: 1
Witam,

Z dawnych czasów 'moderacji' chyba tego brakuje na tym forum.

W niektórych działach jest cała masa tematów, które nowi mieszkańcy chcieliby przeczytać lub zapytają dokładnie o te same problemy które już się pojawiały i rozwiązania zostały przedstawione.

Pomysł przyszedł na prędce, więc nie przemyślałem swojej 'wizji', którą mógłbym zaproponować...

Na początek można byłoby wszystkie najmniej istotne tematy wrzucić do:

'Archiwum forum' -> dział 'spam' - typowo, żeby odsiać kilka-naście stron z poszczególnych działów...

W drugiej kolejności stworzyć odpowiednie działy tak, żeby pogrupować poszczególne tematy - nie przeczytałem całego forum i nie uczestniczyłem w nim od początku istnienia, więc tak jak wyżej - nie wiem sam jak miałoby to wyglądać, zatem - temat otwarty Uśmiech

26-08-2016, 16:18 #2
Adamigo MasteR
Status: Offline Liczba postów:688 Liczba wątków:14 Dołączył:25-05-2015 Reputacja: 19
Biorąc pod uwagę nasze forum brakuje trochę moderacji jaką możemy spotkać na innych popularnych forach.
Oczywiście można kilka fajnych pomysłów wykorzystać u nas. Moderatorzy nie mają pewnie uprawnień aby coś zdziałać więc tutaj musi administrator forum dobrze ustawić uprawnienia grup.

26-08-2016, 16:26 #3
Krzysiek_90 Użytkownik
Status: Offline Liczba postów:63 Liczba wątków:0 Dołączył:26-08-2016 Reputacja: 1
Być może tak jest z tymi uprawnieniami. Największy plus, że forum 'żyje', ale po 1 dniu mojego przebywania na nim już zauważyłem bliźniacze tematy, czego nie da się uniknąć, a na tym jak na każdym innym forum wszystko zależy od odpowiedniej moderacji, nie tyle pod względem aktywności moderatorów, bo nadgorliwość gorsza od faszyzmu, ale od utrzymywania na nim porządku i odpowiedniego 'maintenance' co jakiś czas... I wszystko dalej samo będzie sobie śmigało Uśmiech

26-08-2016, 16:58 #4
marekwroc C
Status: Offline Liczba postów:449 Liczba wątków:16 Dołączył:29-10-2014 Reputacja: 13
w miare mozliwosci tematy sa laczone badz posty przenoszone do wlasciwych dzialow/tematow. dokladna analiza tematow to troche czasu trzeba poswiecic, wiec odrobine cierpliwosci :-)

26-08-2016, 22:38 #5
Elas74 master of puppets
Status: Offline Liczba postów:263 Liczba wątków:7 Dołączył:25-05-2015 Reputacja: 20
(26-08-2016, 16:26)Krzysiek_90 napisał(a):  ale po 1 dniu mojego przebywania na nim już zauważyłem

Że się tak zapytam. Ty masz jakieś życie prywatne, pracujesz gdzieś?
Jesteś jeden dzień na forum i powiem że przez te Twoje posty odechciewa mi się tu zaglądać.

Bierzesz udział w jakimś konkursie? Daj sobie na luz i odejdź od komputera bo zmęczysz wszystkich tym zabieraniem głosu w prawie wszystkich tematach.

A to Nawigator, a to fryzjer, a to parkowanie, a to ginekolog. Nadrabiasz stracony czas czy o co chodzi.
No proszę Cię wyjdź na spacer i daj innym coś napisać. Plizz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-08-2016, 22:41 przez Elas74.

27-08-2016, 12:21 #6
Krzysiek_90 Użytkownik
Mogę się nie udzielać nigdzie Uśmiech - nie ma problemu.

27-08-2016, 14:29 #7
Qwal Administrator
Status: Offline Liczba postów:40 Liczba wątków:6 Dołączył:20-08-2013 Reputacja: 0
Na pewno chciałbym żeby każdy budynek miał swojego moderatora (lub kilku), którzy będę śledzić co się dzieje i przenosić/łączyć tematy. Myślę że archiwum musiałoby być też raczej per budynek a nie globalnie bo inaczej będzie w nim śmietnik. Jeśli ktoś ma doświadczenie w moderowaniu i czas to proszę o PW Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości