#Logowanie Rejestracja
Użytkownicy

17-02-2016, 11:23 #11
zzaskoczenia Moderator
Status: Offline Liczba postów:25 Liczba wątków:5 Dołączył:26-11-2013 Reputacja: 0
Tak jak napisał Kacper - proponuję częściej używać przycisku "Zgłoś". Dla admina oraz moderatora jest to wyraźny sygnał aby zwrócić uwagę na konkretną wypowiedź/ użytkownika.

17-02-2016, 12:20 #12
marekwroc C
Status: Offline Liczba postów:478 Liczba wątków:17 Dołączył:29-10-2014 Reputacja: 13
zzaskoczenia, troche dziwne podejscie - zamiast zapobiegac spamom, to archaiczne klikanie zglos z uporem maniaka. spam trzeba eliminowac juz na samym poczatku, ale jesli sie nie chce nic robic w celu usprawnienia tylko czekac na sygnaly od uzytkownikow to ...no pelen profesjonalizm, zaiste.

tylko czekac, az spam nas zaleje bo uzytkownikom znudzi sie to klikanie.

17-02-2016, 12:25 #13
zzaskoczenia Moderator
Status: Offline Liczba postów:25 Liczba wątków:5 Dołączył:26-11-2013 Reputacja: 0
Rozumiem, że wiesz lepiej ile razy zablokowałem kogoś zanim zostało to zgłoszone? Albo usunąłem/ zmoderowałem post...

Marek, każdy z nas działa tutaj w wolnej chwili. Ile to dla Ciebie nacisnąć jeden przycisk?
Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2016, 12:25 przez zzaskoczenia.

22-02-2016, 23:24 #14
Qwal Administrator
Status: Offline Liczba postów:40 Liczba wątków:6 Dołączył:20-08-2013 Reputacja: 0
Z rozwiązań technicznych forum używa bazy http://www.stopforumspam.com/ na poziomie 40% (Confidence level) oznacza to, że użytkownicy zgłoszeni jako spamerzy nie mogą rejestrować się na forum. Zdarza się, że ktoś omyłkowo zostanie dodany do tej bazy i wtedy dostaję maila pt. "Pomocy - nie mogę się zarejestrować" po czym tworzę konto takiej osobie ręcznie.

Dodatkowym zabezpieczeniem jest pytanie antyspamowe przy rejestracji.

Wprowadzenie limitu na forum tego typu jak nasze, gdzie duża część użytkowników odwiedza je okazjonalnie mogłoby spowodować, że co bardziej zdeterminowani będą pisać bzdury typu "lubię pączki" w Hyde Parku tylko po to żeby np. mieć 5 postów i móc dzięki temu napisać temat "Sprzedam szafę" w Kupię/Sprzedam.

Jeśli ktoś jest stałym bywalcem i chce mieć prawa moderatora (marekwroc ?) do usuwania spamu to proszę o info Oczko

23-02-2016, 00:55 #15
krzychol38 Stały bywalec
Status: Offline Liczba postów:1,310 Liczba wątków:16 Dołączył:11-11-2014 Reputacja: 19
Bardziej chodzilo mi o konta firm ktore powstaja tylko dla jednego postu. Moim zdaniem teraz takich kont jest duzo.

23-02-2016, 09:19 #16
Adamigo MasteR
Status: Offline Liczba postów:724 Liczba wątków:11 Dołączył:25-05-2015 Reputacja: 19
Liczba uzytkowników na forum nie robi problemu moim zdaniem, jezeli chodzi o firmy ktore oferują swoje uslugi. Wiekszy problem byl by gdyby rejestrowaly sie tzw. "Boty" ktore by wrzucaly pod postami jakies dziwne reklamy czy cos w tym rodzaju. U nas tego nie dostrzegam. Moze ostatnimi czasy duzo osob sie przywitało lecz moim zdaniem to dzięki przed odbiorowi sąsiedniego budynku.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości