#Logowanie Rejestracja
Problem z parkowaniem (cały teren osiedla)

13-02-2018, 14:10 #1,231
anm Użytkownik
Status: Offline Liczba postów:126 Liczba wątków:7 Dołączył:07-01-2017 Reputacja: 6
Przecież blok dalej stoi taki sam znak w taki sam sposób zamontowany. Dlaczego SM przypierdzieliła się TYLKO do tego jednego?

Kiedy zamierzają postawić znak prawidłowo? Czy osoba odpowiedzialna za nieprawidłowe oznakowanie została ukarana? Uśmiech

13-02-2018, 17:46 #1,232
Pan Janusz Użytkownik
Status: Offline Liczba postów:113 Liczba wątków:6 Dołączył:06-07-2016 Reputacja: 9
Czemu nie można zamontować znaku w chodniku przy krawężniku? Przecież nie jest to niewykonalne :-O

13-02-2018, 21:37 #1,233
Barszczu Nowy
**
Status: Offline Liczba postów:46 Liczba wątków:1 Dołączył:08-12-2014 Reputacja: 11
Panowie i Panie - my tu dyskutujemy czy jest problem z postawieniem znaku, czy należy dołożyć słupków blokujących chodniki... A tymczasem na własnej skórze doświadczyłem innego problemu - niczego nieświadomy dziś rano odjeżdżam do pracy samochodem, gdzie współpracownicy uświadamiają mnie, że ktoś uderzył i przerysował mi drzwi od strony pasażera... Dodam tylko, że auto przez cały weekend nie było używane i stało wyłącznie na miejscu naziemnym w dozwolonym miejscu przed oknami. Jakim trzeba być sk*&#123em, żeby odwalić taki numer i nie raczyć nawet zostawić kartki za wycieraczką z numerem telefonu?! Rozumiem, zdarzyło się (bo może zdarzyć się każdemu), ale jakim chamem i cwaniakiem trzeba być, żeby za wszelką cenę uniknąć odpowiedzialności?! Gdybym złapał delikwenta to nogi z tyłka bym powyrywał - rozumiem, że skoro auto nie jest warte kilkadziesiąt tysięcy to można w nie walić śmiało?! Szczerze to cisną mi się na usta dużo mocniejsze słowa, ale zaraz post zostałby zmodyfikowany przez moderatorów...

14-02-2018, 08:37 #1,234
Paweł Użytkownik
Status: Offline Liczba postów:133 Liczba wątków:10 Dołączył:02-08-2014 Reputacja: 5
(13-02-2018, 21:37)Barszczu napisał(a):  Panowie i Panie - my tu dyskutujemy czy jest problem z postawieniem znaku, czy należy dołożyć słupków blokujących chodniki... A tymczasem na własnej skórze doświadczyłem innego problemu - niczego nieświadomy dziś rano odjeżdżam do pracy samochodem, gdzie współpracownicy uświadamiają mnie, że ktoś uderzył i przerysował mi drzwi od strony pasażera... Dodam tylko, że auto przez cały weekend nie było używane i stało wyłącznie na miejscu naziemnym w dozwolonym miejscu przed oknami. Jakim trzeba być sk*&#123em, żeby odwalić taki numer i nie raczyć nawet zostawić kartki za wycieraczką z numerem telefonu?! Rozumiem, zdarzyło się (bo może zdarzyć się każdemu), ale jakim chamem i cwaniakiem trzeba być, żeby za wszelką cenę uniknąć odpowiedzialności?! Gdybym złapał delikwenta to nogi z tyłka bym powyrywał - rozumiem, że skoro auto nie jest warte kilkadziesiąt tysięcy to można w nie walić śmiało?! Szczerze to cisną mi się na usta dużo mocniejsze słowa, ale zaraz post zostałby zmodyfikowany przez moderatorów...

@Barszczu, wspólczuje.
Miedzy ktorymi blokami?

14-02-2018, 11:20 #1,235
Barszczu Nowy
**
Status: Offline Liczba postów:46 Liczba wątków:1 Dołączył:08-12-2014 Reputacja: 11
Między blokiem CA-CH, a tym najbliżej strumyka - nie pamiętam jak jest opisany (w każdym razie dwa bloki wzdłuż Leroy Merlin).

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
6 gości