#Logowanie Rejestracja
polecane sklepy/hurtownie/składy budowlane

21-07-2015, 12:32 #1
marekwroc C
Status: Offline Liczba postów:431 Liczba wątków:12 Dołączył:29-10-2014 Reputacja: 13
hej,
zapewne czesc z was kupowala we wlasnym zakresie materialy, akcesoria, itp.
czy macie jakies polecane sklepy stacjonarne i internetowe, hurtownie czy inne miejsca, w ktorych robiliscie zakupy materialow, kafelek, paneli, zapraw, itp.
chodzi o sklepy inne nic markety obi, castorama lerła, praktiker.

bede wdzieczny za podeslanie sprawdzonych lokalizacji/stron.

21-07-2015, 13:28 #2
Łukasz Użytkownik
Status: Offline Liczba postów:155 Liczba wątków:1 Dołączył:13-11-2014 Reputacja: 1
na ul. Karmelkowej jest zagłębie salonów z ceramiką. Płytki wszelkiej maści i większości producentów dostępnych na rynku. Markety budowlane mają to do siebie, że składują dany produkt w hurtowych ilościach przez długi czas i niekoniecznie w odpowiednich warunkach, np. wilgotności, co ma szczególne znaczenie przy panelach podłogowych. Co za tym idzie, możesz trafić na towar z różnych serii, różniący się odcieniem o większym procencie zawilgocenia.
W tych salonach na Karmelkowej towar jest na zamówienie i raczej dostaniesz z jednej serii.
Panele podłogowe można kupić we wrocławskich sklepach internetowych, realizacja szybka z dostawą do domu i towar dobrej jakości, oczywiście uprzednio można obejżeć próbke w tychże sklepach.

21-07-2015, 13:46 #3
marekwroc C
Status: Offline Liczba postów:431 Liczba wątków:12 Dołączył:29-10-2014 Reputacja: 13
@łukasz dziekuje za info, ale jest zbyt ogolne. bardziej chodzilo mi o sprawdzone, konkretne sklepy stacjonarne, internetowe.
nazwa+adres; strona wuł wuł wuł; itp.

23-07-2015, 19:54 #4
m_and Nowy
**
Status: Offline Liczba postów:6 Liczba wątków:0 Dołączył:16-11-2014 Reputacja: 0
Witam,
Szczerze mówiąc to ciężko powiedzieć jaki sklep jest faktycznie dobry i godny polecenia. Wszystkie sklepy zawsze miały jakieś mankamenty. Szczerze odradzam hurtownię z armaturą przy ul. Trójkątnej. Nikt tam nie zna się na asortymencie, który sprzedają. Sprzedali mi kabinę prysznicową, która otwierała się w drugą stronę niż powinna. Ale usłyszałem tylko, że to mój problem, że mam złą kabinę i oni nic nie zrobią. szczerze odradzam.
Kolejny sklep Max Fliz. pojechaliśmy po zamówione kafle i dostaliśmy opieprz za to że w sylwestra przyjeżdżamy po kafle :/. po nowym roku pojechaliśmy jeszcze raz i okazało się, że nasze kafle dostał ktoś inny. Na szczęście widziała to Pani kierowniczka i teraz rozmawiamy tylko z nią bo przynajmniej można coś faktycznie załatwić.
Sklep z lampami ul. Wyścigowa. Zamówiliśmy lampę, na którą musieliśmy czekać 4 tyg. Była jedna na wystawce, ale chcieliśmy nową. po 4 tygodniach okazało się, że lampy nie ma. Po zrobieniu awantury nagle lampa się znalazła, ale okazało się że z wystawy:/
Nie mieliśmy problemu ze sklepem megamedia.pl przy ul. Opolskiej we Wrocławiu. szybko i sprawnie realizują zamówienia. Polecam.
Jeżeli chodzi o drzwi i podłogi to szczerze POLECAM sklep przy Legnickiej. Sklep nazywa się Nowex. Obsługa profesjonalna. montaż sprawny i terminowy. Ceny bardzo przyzwoite.
Nasza Łazienka przy Brucknera. Ceny zaporowe, ale można dużo zlicytować, obsługa też całkiem przyzwoita.
Tak samo Womag na Bystrzyckiej. Jeżeli chodzi o kafle to wybór duży i ceny przyzwoite. ale na armaturze to się niestety nie znają.
a tak poza tym to Castorama, Lerła itp.
powodzenia Uśmiech

01-08-2015, 12:57 #5
kicia33 Nowy
**
Status: Offline Liczba postów:11 Liczba wątków:0 Dołączył:20-07-2015 Reputacja: 0
my robiliśmy zakupy w lerloy merlin

05-08-2015, 10:40 #6
zu_za Banned
Status: Offline Liczba postów:3 Liczba wątków:2 Dołączył:07-03-2015
Jeśli chodzi o armaturę łazienkową, meble i akcesoria to duży wybór ma sklep http://www.sklepkati.pl/. Polecam zajrzeć na stronkę Uśmiech

16-09-2015, 15:05 #7
krzychol38 Stały bywalec
Status: Offline Liczba postów:1,264 Liczba wątków:16 Dołączył:11-11-2014 Reputacja: 17
Nie zlalazłem lepszego tematu na pytanie, a mianowicie : Czy ktoś słyszał o furnirowych systemach ściennych? Gdzie i za ile mozna takie cos sobie zasponsorowac? Znalazłem tylko w różnych inspiracjach a nigdzie kosztów ani tym bardziej sklepów z dostępnymi materiałami. Strasznie mi się to podoba i chciałbym zamontować to na przedpokoju na jednej ścianie. Może ktoś już takie coś ma. Jakieś wady , zalety? Chodzi dokładnie o coś takiego :
http://www.podlogi-kopp.pl/fornirowane-p...cienne,800

17-09-2015, 07:39 #8
marekwroc C
@krzychol38, ten link co wyslales to przeciez sklep, maja punkt na ul. braniborskiej. nie sprawdzales? moze bardziej popularna nazwa tego to boazeria po prostu?

17-09-2015, 11:11 #9
Grzesiek Użytkownik
Status: Offline Liczba postów:165 Liczba wątków:3 Dołączył:24-06-2015 Reputacja: 4
Fornir zrobi ci każda firma meblarska/stolarz, itp

17-09-2015, 16:27 #10
krzychol38 Stały bywalec
Status: Offline Liczba postów:1,264 Liczba wątków:16 Dołączył:11-11-2014 Reputacja: 17
Oo Uśmiech Czyli przy zamawianiu mebli mogę popytac o fornir ? Dzieki za info. A ktoś sie orientuje cenowo? Bo nie wiem czy w ogole na to mnie stać. Co myślicie o tym pomyśle? Jak ma się do tego fakt że nowe tynki mogą popękać?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości