Osiedle Graniczna - Forum Lokatorów
Nazewnictwo poddziałów w dziale "Sprawy osiedlowe" - Wersja do druku

+- Osiedle Graniczna - Forum Lokatorów (http://osiedlegraniczna.wroclaw.pl)
+-- Dział: Forum (http://osiedlegraniczna.wroclaw.pl/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Dział: Sugestie i pomysły (http://osiedlegraniczna.wroclaw.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Nazewnictwo poddziałów w dziale "Sprawy osiedlowe" (/showthread.php?tid=1353)

Strony: 1 2

Nazewnictwo poddziałów w dziale "Sprawy osiedlowe" - mapiet - 19-04-2016

Proponuję zmienić nazwy działów z obecnych "Bydynek B", "Budynek C", "Budynek E" i "Budynek F" na.... i tu właśnie należałoby się zdecydować czy operujemy etapami budowy osiedla czy adresami budynków. Obecnie nazewnictwo poddziałów jest mylące, bo np. Budynek C został coprawda wzniesiony w etapie C ale ma w adresie E, więc bardziej by do niego pasowały nazwy "Etap C" lub "Budynek E". Wiem, że w tym momencie zmiana nazwy na forum spowoduje zamieszanie ale w przyszłosci, gdy jeszcze rzadziej będzie się operować etapami budowy a częściej w użyciu będą adresy, będzie to jeszcze trudniejsze.... Co na to administratorzy forum?

RE: Nazewnictwo poddziałów w dziale "Sprawy osiedlowe" - Michał.B - 19-04-2016

Moim zdaniem jak ktoś zajrzy kilka razy to się zorientuje ale ja jak najbardziej jestem za. Można by wprowadzić "budynek E-EH" dla obecnego budynku C i było by wiadomo - tak sam jak nazwa wspólnoty.

A temat mógłby być założony w sugestiach i pomysłach, choć pewnie tam miałby mniejszą oglądalność Uśmiech

RE: Nazewnictwo poddziałów w dziale "Sprawy osiedlowe" - krzychol38 - 19-04-2016

Temat juz poruszony w dziale z propozycjami do forum. Ale jakos bez reakcji.

RE: Nazewnictwo poddziałów w dziale "Sprawy osiedlowe" - Michał.B - 19-04-2016

A ja widząc taką reakcję tzn jej brak po prostu zmieniłbym nazewnictwo i wtedy oczekiwał reakcji co poszło nie tak Duży uśmiech
Zapomniałem dodać: będąc moderatorem :]

RE: Nazewnictwo poddziałów w dziale "Sprawy osiedlowe" - mapiet - 23-05-2016

I co z tym nazewnictwem poddziałów? Zmieni się coś? W tej chwili to jest trochę mylące, że budynek C ma w adresie E a w budynku E sa jakieś inne adresy...

RE: Nazewnictwo poddziałów w dziale "Sprawy osiedlowe" - Michal Zawrotniak - 12-07-2016

Czy cos zmieni sie w nazwach dzialow? Tematy o klimatyzacji pokazaly, ze pomylenie budynkow przez niezgodnosc nazw z faktycznymi adresami jest bardzo latwe - a wystarczy zmienic jedynie nazwe dzialu, zeby tego unikanc {np. "Budynek Graniczna 2C-2CH (Etap E)}.

RE: Nazewnictwo poddziałów w dziale "Sprawy osiedlowe" - Qwal - 12-07-2016

Zmieniłem:

Budynek B -> Budynek 2D-2DH
Budynek C -> Budynek 2E-2EH
Budynek E -> Budynek 2C-2CH

Czy wie ktoś jak jest z adresami dla pozostałych budynków?

RE: Nazewnictwo poddziałów w dziale "Sprawy osiedlowe" - marekwroc - 12-07-2016

Qwal, proponowalbym, aby nazwy dzialow byly wg schematu, ktory ktos wyzej zaproponowal, np. "Budynek 2D-2DH (etap B)"
budynek F: 2F-2FF
budynek G: 2B-2BH
budynek H: 2AA-2AK

RE: Nazewnictwo poddziałów w dziale "Sprawy osiedlowe" - Qwal - 13-07-2016

Zrobione, trochę długie te nazwy, ale w razie czego można jeszcze usunąć słowo "Budynek" Oczko

RE: Nazewnictwo poddziałów w dziale "Sprawy osiedlowe" - mapiet - 13-07-2016

Dzięki.